Луцька вечірня (змінна) школа

Рішення педагогічної ради

Рішення педагогічної ради від 25.05.18 (протокол № 5)

На основі результатів семестрового та річного оцінювання, навчальної практики перевести в наступні класи учнів перехідних класів очної  та заочної форми навчання:

   До 9 класу (заочної групи)

  1. Абрамчук Андрій Олександрович 
  2. Бойко Олександр Богданович

До 11-А класу

  1. Александравічюс Росса Йонасівна
  2. Веремійчик Дмитро Вікторович
  3. Гавриленко Микола Олександрович
  4. Губіна Богдана Володимирівна
  5. Дуда Юрій Володимирович
  6. Коржевич Назар Ананійович
  7. Кошелюк Олександр Сергійович
  8. Красицька Світлана Олександрівна
  9. Кричка Святослав Миколайович
  10.  Лихач Владислав Павлович
  11. Лукашевич Сніжана Олегівна
  12. Містеревич Іван Іванович
  13.  Москаленко Карина Віталіївна
  14. Палубицький Владислав Іванович 
  15. Півчук Дмитро Миколайович
  16. Потриденна Ілона Сергіївна 
  17. Ріпоненкова Юлія Віталіївна
  18. Сухецький Олександр Вікторович
  19. Траніна Таїсія Вікторівна
  20. Чудік Діана Русланівна 


До 11-В класу

  1. Близнюк Володимир Васильович
  2. Близнюк Діана Іванівна
  3. Ваденюк Владислав Сергійович 
  4. Джафаров Павло Асимович
  5. Кримчук Олександра Андріївна
  6. Куценко Володимир Романович
  7. Онищак Дмитро Юрійович
  8. Пейтер Ольга Михайлівна
  9. Пукас Оксана Миколаївна
  10. Радько Ірина Миколаївна
  11. Романюк Антон Григорович
  12. Семенов Андрій Станіславович
  13. Старікова Діана Андріївна
  14. Трохимович Володимир Віталійович

До 11-Г класу (двохрічна форма навчання)
1.Величко Інна Андріївна
2.Гаврилюк Ірина Вікторівна
3.Гель Вікторія Сергіївна
4.Герасимюк Анастасія Володимирівна
5.Грицуняк Анастасія Олександрівна
6.Голод Вікторія  Олегівна
7.Давідчик Галина Сергіївна
8.Дерев’янчук Юлія В’ячеславівна
9. Коржевич Ліна Сергіївна
10.Костюк Діана Ігорівна
11. Лавришик Олександра Сергіївна
12. Мар’юк Ірина Сергіївна
13.Михальчку Ольга Юріївна
14.Мосійчук Яна Вікторівна
15.Моцик Христина Віталіївна
16.Пірюткіна Іванна Олегівна
17.Розмислович Владислава Іванівна
18.Терещук Марія Володимирівна
19.Шепелева Дарина Данилівна
20.Шлапак Інна Юріївна
21.Юшак Марія Василівна
22.Якобчук Олена Миколаївна

До 11-Д класу (двохрічна форма навчання)

  1. Аврамук Анна Володимирівна
  2. Білець Ганна Вікторівна
  3. Біран Тетяна Михайлівна
  4. Бульчук Віра Миколаївна
  5. Венцель Катерина Юріївна
  6. Войтович Марія Петрівна
  7. Дацька Суламіта Петрівна
  8. Кондак Юлія Володимирівна
  9. Корець Аліна Михайлівна
  10. Назарук Єлизавета Вікторівна
  11. Нальот Анастасія Василівна
  12. Сташук Марина Вікторівна
  13. Супрунюк Інна Олександрівна
  14. Тиха Ксенія Ігорівна
  15. Ткач Інна Станіславівна
  16. Федюк Юлія Петрівна
  17. Хомич Анастасія Олександрівна
  18. Цапук Олена Анатоліївна
  19. Чернета Аліна Василівна
  20. Шарандіна Анна Віталіївна
  21. Шарандіна Віра Віталіївна
  22. Шмід Людмила Ярославівна
  23. Шморог Юлія Сергіївна
  24. Штандер Христина Володимирівна
  25. Юхимук Інна Сергіївна

До 11-М класу (двохрічна форма навчання)

  1. Алексюк Радислав Сергійович
  2.  Бойчук Максим Андрійович
  3.  Величко Антон Олександрович
  4. Волосюк Володимир Михайлович
  5. Іржавський Максим Владиславович
  6. Лавренюк Дмитро Сергійович
  7.  Левочко Руслан Іванович
  8. Літвінчук Назарій Васильович
  9. Медведчиков Роман Володимирович
  10.  Михальчук Давид Юрійович
  11. Нікончук Валентин Олексадрович
  12. Салабай Назарій Миколайович
  13. Соколовська Алла Миколаївна

До 12 – А класу

  1. Алексюк Яна В’ячеславівна
  2. Гавриленко Кирило Олександрович
  3. Гресик Анастасія Русланівна
  4. Дубицький Юрій Володимирович
  5. Жук Діана Олександрівна
  6. Капітан Павла Володимирівна
  7. Кондратюк Леся Степанівна
  8. Коновалюк Роман В’ячеславович
  9. Косюр Денис Леонідович
  10. Літушко Дмитро Костянтинович
  11. Лукайчук Дмитро Олександрович
  12. Миронюк Вадим Юрійович
  13. Михальчук Вікторія Миколаївна
  14. Михальчук Ігор Васильович 
  15. Новосад Олександра Олександрівна
  16. Соломонюк Денис Валентинович
  17. Столярук Петро Леонідович
  18. Шалайко Володимир Ігорович

До 12 – В

  1. Барабаш Володимир Богданович
  2. Близнюк Руслан Іванович
  3. Данилов Сергій Олександрович
  4. Масюк Оксана Сергіївна
  5. Мостовий Богдан Олександрович
  6. Назарук Микола Володимирович
  7. Новосад Лілія Анатоліївна
  8. Ольшевський Сергій Ігорович
  9. Павлюк Юлія Андріївна
  10. Савочкіна Олександра олександрівна
  11. Свирид Ігор Ярославович
  12. Сіжук Світлана Сергіївна
  13. Тарасюк Валерія Русланівна
  14. Теліцин Олександр Володимирович
  15. Чорнобай  Юрій Олександрович
  16. Шуба Віталій Іванович
  17. Юсупов Бобуржан Шакірович
  18.  Ярчук Павло Іванович

до 11класу (НКП при СІЗО)

  1. Каліновський Сергій Анатолійович
  2. Тимощук Максим Андрійович

до 12 класу (НКП при СІЗО)

  1. Ковалик Вадим Анатолійович
  2. Таран Михайло Миколайович
  3. Ховало Володимир Вікторович

до 2 класу екстернату

  1. АльабдуТаснім Мунзерівна

до 5 класу екстернату

  1. Хопкінс Саманта-Джесіка

до 6 класу екстернату
      1. Хопкінс Аріна-Вікторія
до 9 класу екстернату

  1. Дмитрук Олег Олександрович
  2. Селедець Юрій Русланович
  3. Колпакова Марта Андріївна
  4. Якобчук Микита Максимович

до 11класу екстернату

  1. Гудзінський Станіслав Васильович
  2. Кордас Артем Борисович
  3. Літвінчук Назарій Васильович
  4. Пташкін Артур Олександрович
  5. Щербаков Владлен Сергійович
  6. Федорчук Вікторія Валентинівна

до 12 класу екстернату

  1. Бігун Дмитро Олександрович
  2. Кичук Валентина Сергіївна
  3. Кордас Артем Борисович
  4. ЛитвішкоДаниїл Вадимович
  5. Пташкін Артур Олександрович
  6. Симчук Олег Миколайович
  7. Троцюк Анна Сергіївна
  8. Федорчук Вікторія Валентинівна
  9. Щербаков Владлен Сергійович

Рішення педагогічної ради від 25.05.18 (протокол № 5)

Відповідно до п.8  Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу відрахувати зі списків учнів школи повнолітніх учнів, які не мають семестрового та річного оцінювання та не відвідували заняття більше шести останніх місяців навчального року підряд :
Валюк Олександр Олександрович
Нечипорук Роман Олександрович
Романчук Віктор Вікторович

Рішення педагогічної ради від 08.06.18 (протокол № 6)

Видати свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти звичайного зразка:
9 клас

  1. Брусь Руслан Русланович
  2. Вальчак Микола Русланович
  3. Осипчук Тимофій Павлович
  4. Остапчук Євген Богданович 
  5. Приступа Василь Олександрович
  6. Приступа Максим Сергійович
  7. Цуз Владислав Андрійович 

9 клас (НКП при СІЗО)
Шимчук Богдан Миколайович

клас екстернату

  1. Бікейкіна Анна Романівна
  2. Колпакова Марта Андріївна
  3. Селедець Юрій Русланович
  4. Якобчук Микита Максимович
  5. Яковенко Єлизавета Олегівна

Рішення педагогічної ради від 21.06.18 (протокол № 7)

Випустити зі школи та видати атестат про здобуття повної загальної середньої освіти особливого зразка учениці 11 д класу 

Лукашик Наталії Юріївні

Випустити зі школи та видати атестати про здобуття повної загальної середньої освіти звичайного зразка  таким учням:

11-Г

  1. Аврамук Наталія Володимирівна
  2. Бортнік Аліна Анатоліївна
  3. Громик Олена Сергіївна
  4. Деркач Діна Віталіївна
  5. Карпюк Анастасія Русланівна
  6. Ковальчук Анна Сергіївна   
  7. Кравчук Наталія Віталіївна
  8. Кравчук Олександр Петрович
  9. Кузнецова Іванна Андріївна
  10. Мельник Ніна Володимирівна
  11. Осипчук Тавіфа Павлівна
  12. Павлюк Мар’яна Павлівна
  13. Погорєла Ілона Дмитрівна
  14. Прошак Дарія Григорівна
  15. Семенюк Віра Іванівна
  16. Семенюк Каріна Петрівна
  17. ФранчакАрміне Валеріївна
  18. Чирко Вікторія Олександрівна
  19. Шаткун Катерина Володимирівна
  20. Шеремета Олена Олександрівна
  21. Шинкарук Світлана Сергіївна
  22. Шушкіна Юлія Андріївна
  23. Ятчук Марія Вячеславівна

 

11– Д

  1. Анцух Ірина Сергіївна
  2. Беднарська Катерина Леонідівна
  3. Голодюк Юлія Богданівна
  4. Данилюк Анна Сергіївна
  5. Д’яконова Юлія Ігорівна
  6. Зубаль Ліана Миколаївна
  7. Іванова Валерія Сергіївна
  8. Козачук Аліна Вадимівна
  9. Копилець Анна Олександрівна
  10. Куцевич Діана Володимирівна
  11. Мацюк Валерія Ігорівна
  12. Мацюк Владислава Ігорівна
  13. Митура Марина Андріївна
  14. Назарчук Анастасія Петрівна
  15. Олеш Катерина Олександрівна
  16. Олещук Аліна Віталіївна 
  17. Остапюк Вікторія Іванівна
  18. Романюк Вікторія Федорівна
  19. Хомик Юлія Олегівна
  20. Цюрик Надія Володимирівна
  21. Шептур Вікторія Володимирівна
  22. Ярмолка Юлія Андріївна

 

12– А

  1. Акбоєв Віталій Адамович
  2. Анненкова Ірина  Миколаївна
  3. Веремчук Богдана Володимирівна
  4. Вільковська Вікторія Русланівна
  5. Герасимчук Михайло Русланович
  6. Грицевич Тетяна Петрівна
  7. Зай Софія Сергіївна
  8. Карпов Дмитро Олександрович
  9. Ковальчук Андрій  Олександрович
  10. Мельник Матвій Олегович
  11. Москаленко Вадим Віталійович
  12. Панасюк Павло Валерійович
  13. Перець Павло Олександрович
  14. Попова Даря Василівна
  15. Романюк Юрій Леонідович
  16. Супрунюк Дмитро Олександрович
  17. Томчук Микола Миколайович
  18. Яцишин Юрій Анатолійович

 

12– Б

1.Антонюк Павло Віталійович

2. Войтюк Юрій Володимирович

3.Давидюк Валентина Адамівна

4. Дармовис Андрій Сергійович

5.Зеленюк Олена Петрівна

6. Завадський Андрій Віталійович

7.Корчинський Тарас Олегович

8.Криєнтий Сергій Валерійович

9.Манько Владислав Вікторович

10.Марусевич Юлія Василівна

11.Побер Тарас Васильович

12.Повх Олександр Сергійович

13.Приходько Олена Володимирівна

14.Сай Ілля Андрійович

15. Шевчук Ганна Юріївна

16.Шолом Марія Володимирівна

 

12 – В

  1. Андрусик Юрій Феодосійович
  2. Баран Ростислав Володимирович
  3. Денисюк Роман Олександрович
  4. Журук Богдан Васильович
  5. Зозуля Андрій Вікторович
  6. Заставний Мирослав Олексійович
  7. Зайцев Дмитро Сергійович
  8. Корнійчук Едуард Михайлович
  9. Матрунчик Давид Володимирович
  10. Мережа Ірина Вадимівна 
  11. Простопчук Назарій Сергійович
  12. Пухтель Іван Андрійович
  13. Ходобчук Назарій Олександрович
  14. Холод Андрій Вікторович

Екстернат

  1. Алексюк  Радислав Сергійович
  2. Бігун  Дмитро Олександрович
  3. Бойчук Максим  Андрійович
  4. Волосюк  Володимир Михайлович
  5. Гринюк Олена Олександрівна
  6. Джупін Григорій Богданович
  7. Занкіна Аліна Олександрівна
  8. Іванков Іліан Вікторович
  9. Іржавський Максим Владиславович
  10. Кичук Валентина Сергіївна
  11. Колеснік Аліса Максимівна
  12. Кордас Артем Борисович    
  13. Лавренюк Дмитро Сергійович
  14. Левочко Руслан Іванович
  15. Литвішко Даниїл Вадимович
  16. Літвінчук Назарій Васильович
  17. Медведчиков  Роман Володимирович
  18. Нікончук Валентин Олександрович
  19. Пташкін Артур Олександрович
  20. Салабай Назарій  Миколайович
  21. Симчук Олег Миколайович
  22. Троцюк Анна Сергіївна
  23. Федорчук Вікторія Валентинівна
  24. Щербаков Владлен Сергійович

НКП при СІЗО

1 Статочнюк Назар  Андрійович

 

Випустити зі школи без документа про повну загальну середню освіту з врученням довідки

1.Юзепчука  Петра Васильовича 12-а клас

 

Нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»

Лукашик Наталію Юріївну

 

Вважати такими, що не склали атестацію за курс відповідного класу екстерном:

1.Нестерук Микола Валерійович

2.Юсупов Бобуржон Шакірогли

 

Вважати такими, що не склали атестацію за курс відповідного класу екстерном та відрахувати зі школи:

1.Пігалюк Єлизавета Андріївна

2.Стоянович Римма Русланівна

3.Пашкова Валерія Олександрівна

4.Смаль Іван Богданович

 

Вважати такими, що закінчили 10,11,12 класи екстерном та відрахувати зі школи:

1.Кордас Артем Борисович

2.ЛитвішкоДаниїл Вадимович

3. Пташкін Артур Олександрович

4.Щербаков Владлен Сергійович

5.Федорчук Вікторія Валентинівна

 

Вважати такими, що закінчили 11,12 класи та відрахувати зі школи учнів екстернів:

  1. Бігун Дмитро Олександрович
  2. Кичук Валентина Сергіївна
  3. Симчук Олег Миколайович
  4. Троцюк Анна Сергіївна

 

Відрахувати зі списків учнів у зв’язку з закінченням старшої школи екстерном:

  1. Алексюк Радислав Сергійович
  2. Бойчук Максим Андрійович
  3. Волосюк Володимир Михайлович
  4. Гринюк Олена Олександрівна
  5. Джупін Григорій Богданович
  6. Занкіна Аліна Олександрівна
  7. Іванков Іліан Вікторович
  8. Іржавський Максим Владиславович
  9. Колеснік Аліса Максимівна
  10. Лавренюк Дмитро Сергійович
  11. Левочко Руслан Іванович
  12. Літвінчук Назарій Васильович
  13. Медведчиков Роман Володимирович
  14. Нікончук Валентин Олександрович
  15. Салабай Назарій Миколайович
Вівторок, 16.10.2018, 18:10
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту