Луцька вечірня (змінна) школа

Графік проведення консультацій з екстернами

ІІ семестр 2017-2018 н.р.                                                                                                                                                                                                                    

ГРАФІК

проведення консультацій з екстернами

Предмет

Вчитель

Дні / № заняття-години

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

  1.  

Українська мова та література

Левченко Юрій Іванович

№ 9-10

14.55-16.40

№ 3-5

9.45-12.10

№ 6-7

12.25-14.00

№ 3-5

9.45-12.10

№ 1-3

8.00-10.30

  1.  

Зарубіжна література, французька мова

Мазур Тетяна Миколаївна

№ 6-7

12.25-14.00

№ 2-4

8.50-11.20

№ 6

12.25-13.10

№ 6-8

12.25-14.50

№ 3-5

9.45-12.10

  1.  

Художня культура,

Борецька Іванна Іванівна

№ 6

12.25-13.10

№ 4-5

10.35-12.10

 

№ 3-6

9.45-13.10

№ 3

9.45-10.30

  1.  

Англійська мова

Опейда Тетяна Михайлівна

 

№  6-8

12.25-14.50

№ 2, 7-8

8.50-9.45,

13.15-14.50

№ 2-3, 9

8.50-10.30

14.55-15.40

№ 3, 6, 8

12.25-13.10

  1.  

Історія

Федчик Галина Степанівна

№ 6-8

12.25-14.50

№ 7-9

13.15-15.40

№ 1, 3

8.00-8.45

9.45-10.30

№ 7-9

13.15-15.40

№ 1-3

8.00-10.30

  1.  

Курс «ЛІС»

Дроботько Тарас Валентинович

№ 4

10.35-11.20

№ 8-9

14.05-15.40

№ 3

9.45-10.30

№ 4

10.35-11.20

№ 2-3

8.50-10.30

  1.  

Правознавство

Артеменко Тетяна Олександрівна

 

№ 1-2

8.00-9.35

№ 7

13.15-14.00

 

№ 3-4

9.45-11.20

  1.  

Математика

Маначинська Валентина Миколаївна

№ 1-3

8.00-10.30

№ 5-6

11.25-13.10

№ 10

15.55-16.40

№ 1, 5-6

8.00-8.45

11.25-13.10

№ 1-4

8.00-11.20

  1.  

Інформатика

Моренко Дмитро Олександрович

 

 

№ 11-14

16.45-20.00

 

 

  1.  

Фізика , астрономія

Кирилюк Ольга Миколаївна

№ 8, 10, 13-14

14.05-14.50

15.55-16.40

18.25-20.00

№ 5-7

11.25-14.00

 № 6-8

12.25-14.50

 

№ 1, 7

8.00-8.45

13.15-14.00

  1.  

Біологія, екологія

Фіщук Оксана Сергіївна

№ 5, 7

11.25-14.00

№ 1-4

8.00-11.20

 

 

№ 10

15.55-16.40

  1.  

Географія

Верешко Олег Вікторович

№ 5

11.25-12.10

№ 12-13

17.35-19.10

 

 

№ 1, 3

8.00-8.45

9.45-10.30

  1.  

Економіка

Дем’янова Тетяна Ярославівна

 

 

№ 6-7

12.25-14.00

№ 4, 6-7

10.35-11.20

12.25-14.00

№ 2-3

8.50-10.30

  1.  

Хімія

Шелест Оксана Іванівна

 

№ 2-4

8.50-11.20

№ 2

8.50-9.35

№ 2-3, 5-7

8.50-10.30

11.25-14.00

 

 

 

П`ятниця, 17.08.2018, 08:48
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту